Başlangıç » Etkinlikler » Açılış Sempozyumu

Açılış Sempozyumu

“Cumhuriyet Üniversitesi Geomatik Mühendisliği Bölümü Açılış Sempozyumu” 17-18-19 Kasım tarihlerinde Sivas‘ta gerçekleştirildi.

Sempozyuma, Sivas Vali Yardımcısı, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Cumhuriyet Üniversitesi Rektörleri, Odamız Genel Başkanı, Fakülte Dekanları, Bölüm Başkanları, Bilim İnsanları, Akademisyenler, Meslektaşlarımız ve Öğrenciler katıldılar.

Sempozyum açılışı Cumhuriyet Üniversitesi‘nin tanıtım filminin gösterimi, saygı duruşu, İstiklal Marşı‘nın okunuşu ve müzik dinletisiyle başladı.

Açılış konuşmalarını sırasıyla, Cumhuriyet Üniversitesi Geomatik Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Kemal Özgür Hastaoğlu, Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Gökçe, Tapu ve Kadastro 20. Bölge Müdürü Mehmet Postacı, Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Genel Başkanı A. Fahri Özten, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Şahin, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlyas Dökmetaş ve Sivas Vali Yardımcısı Veysel Çiftçi yaptılar.

Açılış konuşmalarının ardından “Teknoloji Fuarı”nın açılışı gerçekleştirildi.

Sempozyumun birinci günü poster oturumunun ardından Cumhuriyet Üniversitesinin Sosyayl Tesislerinde düzenlenen açılış yemeği ile sonlandı.

Sempozyumun ikinci ve üçüncü gününde de çeşitli konularda teknik oturumlar gerçekleştirilerek etkinlik başarılı bir şekilde sonlandırıldı.

Etkinlik hazırlıklarında Sempozyum Düzenleme, Yürütme ve Onur kurullarına, Sivas Temsilcisi Vedat ÇİRAĞ, temsilci yardımcısı Osman ÖZBİLÜM‘a ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz…

Sempozyum Sitemiz